TIFFI to marka lifestylowa dla ambitnych, dynamicznych hedonistek. Powstała w 2003 roku i rozpoczęła swoją działalność na rynku fashion, gdzie szybko osiągnęła sukces współpracując z Małgorzatą Sochą, Pauliną Sykut - Jeżyną, Małgorzatą Rozenek, Natalią Siwiec, Izabelą Krzan, Rozalią Mancewicz, Darią Ładochą, Anną Wędzikowską, Katarzyną Zielińską, Katarzyną Sokołowską, Katarzyną Glinką. Tiffi ubiera kobiety w modne i eleganckie outfity, ale także dysponuje linią perfum otulającą panie świeżym, zmysłowym zapachem. Moda Tiffi jest dla kobiety kreatywnej, ceniącej sobie styl, komfort i jakość. Pozwala jej wyzwolić emocje w każdym momencie życia. Odzwierciedla charakter, dodaje szyku, pewności siebie i stylu. Kurtki i płaszcze Tiffi stały się obiektem pożądania każdej fashonistki zimą, natomiast sukienki, garnitury i bluzki królują na polskich salonach niezależnie od pory roku. Tiffi to styl życia i bycia.

W 2010 rozpoczął się projekt otwartego w 2013 roku lifestylowego miejsca Grand Hotel Tiffi w Iławie, w którym każda młoda, ambitna hedonistka spełni swoje marzenia i spędzi najlepszy czas z rodziną nad pięknym brzegiem Jezioraka. Ma do dyspozycji relaksacyjne DHARMA SPA i wyjątkowe terapeutki z Bali, Tybetu i Tajlandii. Tradycyjne ajurwedyjskie podejście pracowników zapewnia oczyszczenie ciała i umysłu. Dzieci zachwyci najlepsza rozrywka w imponującej, nowoczesnej TIFFILANDII, pod okiem troskliwych opiekunek.

Drugi projekt lifestylowy to Tiffi Boutique Hotel w Olsztynie, który zadowoli amatorów bardziej kameralnych miejsc odpoczynku. Wypad na romantyczny weekend we dwoje nad jezioro Ukiel odświeży i scementuje każdą relację. Aromatyczne zabiegi DHARMA SPA to najlepszy afrodyzjak, tak samo jak wykwintne dania szefów kuchni z Włoch, Tajlandii i Polski.

Kobieta Tiffi wie czego chce, prowadzi bujne życie rodzinne i towarzyskie. Lubi otaczać się przyrodą, pięknem i rozpieszczać zmysły. Odpoczynek w luksusowych wnętrzach i okolicach Hoteli Tiffi zapewniają jej najwyższej jakości relaks. W miejscach Tiffi każda hedonistka ma do dyspozycji luksusowe kosmetyki Bulgari, najlepszą kuchnię międzynarodową, designerskie wnętrza z surowców naturalnych oraz przepiękną przyrodę Warmii i Mazur. Tiffi to Ty i ja!