• Obniżka
Kurtka zimowa Tiffi z kapturem, w kolorze brązowym, puchowa, futro
  • Kurtka zimowa Tiffi z kapturem, w kolorze brązowym, puchowa, futro
  • Kurtka zimowa Tiffi z kapturem, w kolorze brązowym, puchowa, futro
  • Kurtka zimowa Tiffi z kapturem, w kolorze brązowym, puchowa, futro
  • Kurtka zimowa Tiffi z kapturem, w kolorze brązowym, puchowa, futro

KURTKA ZIMOWA TIFFI ADAMELLO

799,99 zł
489,99 zł Zniżka: 38%
Brutto


Dostępne rozmiary:
Kolory
local_shippingDarmowa dostawa od 100 zł
Ilość
Rozmiar niedostępny. Wybierz inny rozmiar lub zapisz się na powiadomienia o dostępności.



Elegancka kurtka damska zapinana pod szyję. Podsiada szykowne, odpinane futro z  naturalnego jenota. Ściągacz w kapturze zapewnia ciepło, a srebrne logo marki połyskuje na ramieniu. Poprzeczne kieszenie zapinane są na suwak.


 


Skład:wierzch/podszewka: 100% nylon


Wypełnienie: 80% puch, 20% pierze


Kołnierz: 100% jenot


Krój: prosty


Wzrost modelki: 176cm


Dostępne kolory: brązowy, czarny, khaki


 


28908039
TIFFI
28908039

Opis

Kolor
brązowy
RozmiarXSSMLXL
Obwód klatki piersiowej102106110114118
Szerokość ramion40,541,542,543,544,5
Obwód talii98102106110114
Obwód dołu116120124128132
Długość rękawa6364656667
Obwód rękawa3739414345
Długość całkowita9596979899