• Obniżka
Kurta zimowa Tiffi w kolorze czarnym, długa z kapturem
  • Kurta zimowa Tiffi w kolorze czarnym, długa z kapturem
  • Kurta zimowa Tiffi w kolorze czarnym, długa z kapturem
  • Kurta zimowa Tiffi w kolorze czarnym, długa z kapturem
  • Kurta zimowa Tiffi w kolorze czarnym, długa z kapturem

KURTKA ZIMOWA DAVOS

799,99 zł
559,99 zł Zniżka: 30%
Brutto


Dostępne rozmiary:
Zobacz inne kolory
local_shippingDarmowa dostawa od 100 zł
Ilość
Rozmiar niedostępny. Wybierz inny rozmiar lub zapisz się na powiadomienia o dostępności.




Lekki i ciepły płaszcz puchowy skośnie pikowany z kapturem. Długość do kolan, delikatnie dłuższy z tyłu. Zapinany na metalowy suwak i guziki. Posiada kieszenie na suwak na wysokości bioder i logo na ramieniu. Gładka podszewka z nadrukami w logo to dodatkowy element ozdobny.


Skład:wierzch/podszewka: 100% nylon

Wypełnienie: 80% puch, 20% pierze


Krój: lekko rozkloszowany, dłuższy z tyłu, za biodra



Wzrost modelki: 176cm



Dostępne kolory: czarny, khaki, beżowy, szary




28209039
TIFFI
28209039

Opis

Kolor
Czarny
RozmiarXSSMLXLXXL
Obwód klatki piersiowej106110114118122126
Obwód talii108112116120124128
Obwód dołu124128132136140142
Szerokość ramion383940414243
Długość rękawa636465666768
Obwód rękawa38,44041,64,244,846,4
Długość całkowita103104105106107108