chevron_left chevron_right
29312039

PŁASZCZ TIFFI ALBA

799,99 zł
Brutto


Kolor
Rozmiar
DODAJ DO ULUBIONYCH

Rozmiar niedostępny. Wybierz inny rozmiar lub zapisz się na powiadomienia o dostępności.

Klasyczny wełniany płaszcz z dodatkiem kaszmiru, wiązany w talii, doskonale sprawdzi się do każdej stylizacji. Idealny na jesień. Posiada pasek wiązany w talii oraz ciekawe kieszenie poprzeczne.

Skład: wierzch: 62%wełna, 30% poliester, 8% kaszmir

Podszewka: 100%poliester

 Krój: prosty, do kolan

Wzrost modelki: 176cm

Dostępne kolory: czarny, beżowy, camelowy

TIFFI
29312039
Kolor
camelowy
RozmiarXSSMLXL
Obwód klatki piersiowej899397101105
Szerokość ramion3940414243
Obwód talii8084889296
Obwód bioder98102106110114
Obwód dołu111115119123127
Długość rękawa6263646566
Obwód rękawa32,43435,637,238,8
Długość całkowita92,59495,59798,5

Dodaj opinię: