Moje przyjemności

Czy nie uważasz że duże szczęście składa się z małych przyjemności czerpanych każdego dnia? Moim codziennym szczęściem jest świecące słońce, zielona trawa, szczery uśmiech dziecka, pyszna kawa, idealny sernik, ulubiona sukienka, fajny masaż, wykwintna kolacja… Niecodziennym szczęściem są przyjemności nieosiągalne w rytmie tygodniowego biegu. One cieszą najbardziej bo są wyśnione, wymarzone i wyczekane! Pad Thai na Ko Samui, sushi w Tokio, tapasy w San Miguel, musaka na Mykonos, masaż na Bali. O tym marzę uciekając daleko myślami, natomiast gdy nadchodzi weekend wyjeżdżam w nasze piękne polskie rewiry! Tak dużo ich jest! Jakie to szczęście mieszkać w kraju o tylu atrakcjach! Dziś morze, jutro góry, potem Mazury a może Warmia, hmmm??

To takie dylematy każdego wiercipięty lub może po prostu szczęśliwego człowieka? Pracuję, zarabiam, korzystam, wydaję. Ale nie wydaję na byle co. Jakość to moje drugie imię. Mam swoje ulubione miejsca, rozrywki, smaki, marki. Starannie wyselekcjonowane i długo poszukiwane. Jestem kobietą wybredną i wymagającą, ale gdy już znajdę swoje źródło szczęścia, jestem mu wierna i oddana.

Skoro fizycznie nie mogę odwiedzić Bali, kiedy tylko najdzie mnie ochota, szukam Bali w Polsce. Ono naprawdę istnieje! Nie tylko mnie marzy się taki egzotyczny zakątek blisko domu, dlatego powstało pierwsze Tiffi Dharma Spa w Iławie. Miejsce utkane z marzeń. Pewien człowiek kochający podróże, kulturę Dalekiego Wschodu oraz symbiozę ducha i ciała, postanowił zaserwować Polakom Azję w Polsce. Z dużym powodzeniem. Wykwalifikowani terapeuci z Tybetu, Indii, Tajlandii i Bali przygotowali paletę zabiegów orientalnych i ajurwedyjskich. Wprowadzają w świat głębokiego relaksu i wyjątkowych doznań przy użyciu staroindyjskich olei, co z kolei pomaga zachować młodość i spokój ducha. Na mnie działa! Za każdym razem gdy potrzebuje odskoczni, harmonii i ukojenia, wybieram się do ulubionego DHARMA SPA i czuję się jak nowo narodzona! Skóra nabiera blasku, z mięśni schodzi napięcie, a głowa się resetuje. Serdecznie polecam i Tobie!

MISS TIFFI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *